Už máte zimní botičky pro vaše dítka?

Zjišťujeme, že obout dítě je snad ještě horší než ho nakrmit. V létě jsme nesehnali sandálky, tak jsme po mnoha neúspěšných pokusech, o to najít tu správnou botu, odchodili léto v capáčkách.

Začátkem října se nám podařilo ulovit botky celoročky a už abychom se začali poohlížet po botách na zimu. Mysleli jsme, že nás to čeká až na konci listopadu, ale předpověď počasí hlásí příchod zimy, tak je třeba si pospíšit.

Upadáme do mdlob … Nejen, že dětské boty stojí nehorázné množství peněz a zimní o to víc. Ale když se za ně rozhodnete to nehorázné množství peněz dát, tak zjistíte, že už je vyprodáno nebo jsou dlouhé dodací lhůty. Na začátku listopadu!!!

Dětské botičky = nedostatkové zboží. Trochu to připomíná dobu minulou a fronty na banány. Možná budeme muset něco spíchnout doma, aby mazlíkovi v zimě neomrzly nožičky 🙂

Jak jste na tom vy? Už máte nakoupeno? Pochlubte se 👪

Náš tip na botičky pro široké nožičky:

 • Zeazoo YETI splňují všechny parametry barefoot obuvy a jsou prostě COOL 🙂

501-48-19

 

 • DD STEP model 029-66B je kompromisní alternativa za rozumnou cenu 😉

dd-step

Při průzkumu trhu jsme narazili na blog “V pavučině”, kde jsou krásně srovnány aktuální modely barefoot dětských botiček a i tipy pro dospěláky. Třeba se vám budou informace hodit a třeba na vás i něco zbylo:

Přečtěte si také náš článek Vybíráme botičky pro první krůčky.

4 thoughts on “Už máte zimní botičky pro vaše dítka?

  • Daniela Kunz Post authorReply

   To se máte 😉 Ráda bych už také měla vyřešeno.

 1. Fanta Reply

  V říjnu, když jsem kupovala celoročky, jsem se ptala jestli už mají zimní.Pry je ještě nemají vybalené. Za 3 týdny jsme do toho obchodu psala jestli mají vybrané boty ve velikosti 27 a už byli vyprodané!!! Naštěstí se mi je podařilo sehnat jinde, ale za podstatně vyšší cenu. Máme se step 023-53

  • Daniela Kunz Post authorReply

   Tak to je podobný scénář 😂 Máme objednány ty DDStep a čekáme na zásilku. Tak jsme zvědaví jak budou sedět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *